ביום שבת 14/5/16 חגגו חברי מועדון רוטרי נצרת ורעיותיהם אירוע מיוחד במינו ,של יום ההולדת ה 90 , בנוסף ל58 שנות נישואין , וציון 63 שנים לחברותו של נג״ל יוסף סרוגי במועדון נצרת.
יוסף סרוגי הצטרף למועדון נצרת בדצמבר שנת 1953 וכחבר צעיר התחיל בפעילות מאומצת למלחמה במגיפת הפוליו שהתחילה להתפשט בקרב צעירים בשנות החמישים ,בנוסף לפעילותו כנגד תאונות הדרכים , ועידוד צעירים וצעירות להצטרף לפרויקט חילופי הנוער של רוטרי , כמו כן פעל להקמת אתר האינטרנט של המועדון ותיעוד פעילות המועדון בתוכו מאז הקמתו.

בנוסף ,לנג״ל סרוגי היה תפקיד פעיל ומרכזי בפעילויות המועדון לכל אורך השנים .

כתוצאה מפעילות ענפה ומיוחדת זו במועדון ובאזור ,הוא נבחר כנגיד רוטרי ישראל לשנת 1999-2000 , שבמהלכה הוא הדגיש את הקשר עם רוטרי בינלאומי ,נכח ברוב הכנסים הבינלאומיים החשובים ברוטרי , וכתוצאה היה לזה השפעה ניכרת על מספר גדול של מענקי תאום matching grants and global grants שהצליח להוביל , ושדרכם נתרם מספר גדול של ציוד רפואי ,למוסדות בריאות ובתי חולים ,סיוע הומניטרי , וציוד למוסדות חינוך בשווי כולל של יותר מ 1.5 מיליון דולר.

במהלך שנת הנגידות ולכל אורך שנות חברותו ברוטרי הוא הדגיש את החשיבות של קשרי החברות והרעות בין כל החברים באיזור , ופעל לעידוד ההבנה בין יהודים לערבים דרך כנסים להבנה בין עדתית שנערכו בד״כ בנצרת, חיפה ומועדונים אחרים.

כתוצאה מהפעילות הנמרצת והמתמשכת בהנחלת ערכי ורוח רוטרי במועדון ובאזור ,הוא זכה במספר גדול של אותות הערכה ופרסים ממספר גדול של נגידים לשעבר ולאחרונה זכה בעיטור הגבוה ביותר שניתן לקבל מרוטרי בינ״ל עיטור ״ שרות לזולת מעל הפרט״
במהלך הערב התענגו החברים למשמע הצלילים הנפלאים של הזמר המוכשר איאד אסדי ולהקתו שהנעימו בשיריהם הקלאסיים את הערב תוך כדי הקרנתו על מסך ענק של סרט נוסטלגי שצולם ע״י נג״ל סרוגי על פעילות המועדון בשנות החמישים והשישים. כמו כן הוקרנה מצגת יפה בעריכת חבר המועדון עוה"ד נאדר אליאס, אשר הציגה תמונות ותחנות מרכזיות מפעילותו הענפה של מר סורג'י במשך 63 שנות פעילותו במועדון רוטרי.

נשיא המועדון ד״ר עאוני אליאס הודה בשמו ובשם חברי המועדון לנג״ל סרוגי על פועלו הרב ביחד עם שאר חברי המועדון לדורותיהם שפעלו כקבוצה חזקה שתרמה להעלאת שמו של מועדון נצרת כאחד החזקים באזור ובעולם .
בסוף האירוע הוענק לנג״ל סרוגי מגן מיוחד של המועדון לציון 63 שנות פעילות למועדון ולקהילה.

Rotary-Nazareth_0005

Rotary-Nazareth_0001

Rotary-Nazareth_0002

Rotary-Nazareth_0003

Rotary-Nazareth_0004

Rotary-Nazareth_0006

Rotary-Nazareth_0007

Comments are disabled.